
Националната търговско-банкова гимназия отбелязва 21 ноември – Деня на четенето, с откриването на Читалнята под стълбите.
Вярваме, че това закътано местенце ще се превърне в средище за приятелство и словесност.
НАЦИОНАЛНА ТЪРГОВСКО-БАНКОВА ГИМНАЗИЯ
Първи в успеха!