Адриана Браничева – възпитаник на НТБГ от Випуск 2020 и заместник- председател и изпълнителен директор на Алумни клуба на Стопанския факултет на СУ „Св. Климент Охридски“, участва в пилотното издание на инициативата „Право за млади предприемачи“ на 28. и 29.04.2026 г. Събитието бе организирано от LexStudio с подкрепата на Българо-британската търговска камара, Vienna Economic Forum и Алумни клуба на СФ.

В рамките му бе реализирано първото по рода си практическо обучение „Право за млади предприемачи: Как да изградите бизнес без правни рискове“. То бе насочено към ученици, студенти и вече дипломирани млади хора с интерес към предприемачеството, иновациите и устойчивото развитие.