
По повод Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност – 24 май, кметът на СО – район „Триадица“ – г-н Димитър Божилов, връчи на 21.05.2026 г. почетни грамоти на г-жа Даниела Клинчева-Иванова – преподавател по история и цивилизации, и г-жа Нонка Байлова – преподавател по физика и астрономия в НТБГ.
Отличието е за цялостния им принос в развитието на образованието и всеотдайност в просветното дело.
