Елисавета Джерекарова, ученичка от 9. Г клас в НТБГ и състезател на ТК „Фаворит“, извоюва златен медал във второто издание на Международния турнир по таекуон-до Phoenix open.

Надпреварата се проведе на 09. и 10.05.2026 г. в зала „Марек“ на гр. Дупница. В нея взеха участие над 600 бойци от 34 клуба от България, Гърция, Сърбия, Румъния, Кипър, Литва и Украйна.