
На 27.10.2025 г. началникът на Регионалното управление на образованието на София-град д-р Елеонора Лилова и екипът ѝ посрещнаха с тържествен ритуал новопостъпващите млади учители на столицата. В общинския регионален център за съвременни изкуства „Топлоцентрала“ 136 нови преподаватели бяха приветствани и получиха символичните ключове на познанието. Те произнесоха за първи път и ритуална клетва на учителя, с която се врекоха да служат на „знанието, доброто и бъдещето на нашите деца“.
На събитието присъства г-ца Петя Стойкова – преподавател по икономическите дисциплини в НТБГ.
