15.05.2026 г. бе денят, в който училищният звънец прозвуча за последен път за 263 зрелостници от НТБГ.

Младежи от десет паралелки се сбогуваха със своите класни ръководители, преподаватели и съученици.

Абитуриентите от 12. В клас изпратиха любов и частица от сърцата си в небето към своята съученичка Радост Жечкова. Девойката не успя да завърши с тях, но им предаде урок по човечност и вяра, че в единението е силата.

На добър час, Випуск 2026!

1
1