На 17.05.2026 г. софийският храм „Света Параскева“ бе огласен от ангелските песни на Хора на софийските момчета. Под диригентската палка на маестро Александър Митев младите артисти изнесоха едночасов великденски концерт.

Част от формацията бяха Ангел Тодоров Желязов – ученик от 9. В клас в НТБГ, и Радостин Николаев Гарелов – възпитаник на същата гимназия от Випуск 2023. Сред публиката имаше техни съученици и преподаватели.